Geriausios dovanos poroms

Valentino diena ne už kalnų ir daugeliui kyla tokie klausimai – ką padovanoti savo antrai pusei? Kokią staigmeną sugalvoti savo artimam žmogui? O ką padovanoti draugų porai. Atsirado puikus pasirinkimas – porų papuošalai. Tai papuošalai kurie tarpusavyje susiję. Jie abu susijungia į vieną didelį papuošalą ar būna susiję tarpusavyje. Tai gali būti dvi širdies pusės ar du tarpusavyje susijungiantys pakabukai ar dvi apyrankės. Tai nuostabi idėja ir nuostabi simbolika. Papuošalai poroms yra graži idėja, graži simbolika. O jei tokį papuošalą padovanosite draugams iškart nušausite kelis zuikius. Pirma – jie nešiodami papuošalus visada atsimins Jus. Antra – prisimins vienas kitą. Dėl to – sustiprės tiek poros tiek Jūsų draugystė su šiais žmonėmis. Tokie papuošalai stiprina draugystę, artina ryšį.

Papuošalų poroms yra pigių, yra brangių, tada rasite papuošalų kiekvieno kišenei. Nesvarbu turtingas Jūs ar studentas. Juk svarbu, kad papuošalą gavęs žmogus džiaugtųsi. Juk tai gali būti ir paprasta silikoninė apyrankė, bet gali būti ir auskinis, platina dingtas pakabukų rinkinys. Šiuo atveju kalbame apie idėją, o ne apie pačius papuošalus.

Svarbu dovanojant dovanas poroms, pasirūpinti, kad abu džiaugtųsi dovana, Jei padovanosite porai dėžę alaus mergina nelabai  apsidžiaugs, o vaikinas nesidžiaugs gavęs manikiūro kursų kvietimą. O dovanoti vienam tą kitam tą irgi nėra labai gera išeitis, nes tai atskiros dovanos, o ne bendra dovana porai. Tai galėtų būti kvietimas į vandens atrakcionų parką, bet reikia įsitikinti, kad abu jie moka plaukti. Tai gali būti kas nors ekstremalaus – pvz. šuolis parašiutu. Bet reikia įsitikinti, kad abu žmonės to nebijo.

Na papuošalai poroms irgi gali turėti ir blogąją pusę. Juk, jei vyras nemėgsta puoštis arba nešioja tik vienos rūšies papuošalus tai gali nederėti prie žmogaus stiliaus. Bet kokiu atveju mes džiaugiamės šia nauja papuošalų ir dovanų rūšimis. Bet labiausiai džiaugiamės, kad tai vertinate. Matome, kad šią idėją jau daugkas kopijuoja, bet tai nepatentuojama. Svarbu, kad tai neštų gėrį ir džiaugsmą. Norime, kad visi būtų laimingi. Papuošalus poroms parduoda daugiausia internetinės parduotuvės, nes jos greičiausiai prisitaiko prie greit besikeičiančių žmonių poreikių ir rinkos naujovių.

Tad grįžkime prie pradžių pradžios – porų papuošalai tai puiki idėja kai nežinote ką padovanoti savo draugams ar antrai pusei. Ypač jei tai antra pusė tai dovanodamas tokią dovaną pasidovanosite kažką gero ir sau patiems.